درباره ما

محصول تولیدی کانون سلامت بسطام

دارای مجوز از معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی شاهرود

تولید انواع محصولات بهداشتی و محافظتی برای سلامت شما در نظر گرفته شده است که با فعالیت از سوی کانون بهداشت و سلامت بسطام آغاز شده و در راستای تولید محصولات با کیفیت و با دوام برای مردم عزیز و فهیم کشور عزیزمان تلاش کرده ایم و هم سو با شعار ملی که معرف اهداف ما می باشد سعی در افزایش جهش تولید ملی کرده ایم.
این تولیدی بر آن آمده است که مراقبت های اولیه بهداشتی را که راهی به سوی پوشش همگانی است، فراهم کند و هم سو با این هدف با سایر تولیدی ها در زمینه ی تولید تخصصی تجهیزات و کالاهای پزشکی همکاری صمیمانه ای را آغاز نموده است.
هدف فروشگاه اینترنتی مدیکال کالا ارائه بهترین خدمات و محصولات تجهیزات پزشکی به مشتریان خود می باشد و این اطمینان را در مشتریان خود ایجاد می کند.

و لازم به ذکر است ما با کمک خیران بزرگواردر زمینه سلامت مردم عزیزمان، به صورت جهادی ارائه خدماتی مستمر و بی شائبه ای داشته ایم و با توجه به شرایط بحرانی پیش آمده و تنظیم بازار تولیدات خود را گسترش دادیم.

همچنین مدیکال کالا با ارسال سریع سفارشات در کمترین زمان ممکن به سراسر کشور با نهایت دقت، ارسال بسته های شما را به عهده گرفته است.